دانلود I&Phone Locker, Anti-theft & Loss, Safe Smartphone - نرم افزار امنیت و ضد سرقت گوشی اندروید

نسخه خریداری شده و کامل I&Phone Locker, Anti-theft & Loss, Safe Smartphone v1.1.8 – برنامه امنیتی جلوگیری از سرقت اندروید

به سرقت رفتن گوشی علاوه بر ضرر مالی و هزینه خرید گوشی دیگر آسیب های روحی و امنیتی در پی دارد. چرا که بهترین و حیاتی ترین عکس ها و تصاویر شخصی، اطلاعات حساس ، مخاطبین و.. با سرقت گوشی از بین می رود. ممکن است تصاویر خصوصی داشته باشید که لو رفتن آنها باعث صدمات روحی به شما شود. پس همیشه سعی کنید علاوه بر تامین امنیت فیزیکی گوشی به فکر امنیت نرم افزاری آن با نصب برنامه های قفل گذاری پیشرفته، ضد سرقت از آسیب های بعدی پس از سرقت گوشی جلوگیری کنید. مثلا اطلاعات خود را پاکسازی کنید. گوشی را قفل کنید. یکی از بهترین برنامه های جلوگیری از سرقت گوشی اندروید I&Phone Locker, Anti-theft & Loss, Safe Smartphone می باشد که با قیمت 5 دلار در مارکت اندروید به فروش می رسد. اما ای اس دانلود نسخه پولی این برنامه را مثل همیشه برای شما تهیه کرده است. این اپلیکیشن توسط شرکت کره ای (주)아이오톡 IOTOK INC در گوگل پلی منتشر شده است.

وقتی کسی شما را می دزد برای جلوگیری از ردیابی و شناسایی آن اولین کاری که می کند آن را خاموش می کند سیم کارت را خارج می کند. اما اپلیکیشن امنیتی که برای شما تهیه کرده ایم. از خاموش کردن گوشی توسط سارق جلوگیری می کند و دزد محترم نمی تواند گوشی را خاموش کند. چرا که برای اینکار گوشی درخواست رمز عبور می کند که اگر نتواند آن را در مدت ده ثانیه وارد کند دستگاه هیچگاه خاموش نشده و حالت امنیتی فعال می شود. در هنگام فعال شدن این استارت اپ امکانات متنوعی در اختیار کاربران قرار داده می شود که یکی از آن ها را می توان ضبط فیلم و عکس دانست؛ به گونه ای که برنامه به صورت کاملا خودکار اقدام به ضبط فیلم هایی ده ثانیه ای و تصاویری دقیق توسط دوربین جلو و عقب می کند و آن ها را به ایمیلی از پیش تعیین شده ارسال می نماید! گر چه باید بدانید که تمامی این اطلاعات همراه با موقعیت جغرافیایی دیوایس شما ارسال شده و باعث می شود تا در مدت زمانی بسیار کوتاه بتوانید دیوایس گم شده خود را بیابید. پس اگر به امنیت اطلاعات و گوشی اندروید خود اهمیت می دهید این برنامه را از دست ندهید.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:6mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی