دانلود فیلم مستند انسان های اولیه واقعی در پاپوآ گینه نو

فیلم مستند فوق العاده جالب از انسان های نخستین کاملا واقعی در پاپوآ گینه نو که برای نخستین بار با انسان متمدن برخورد کرده اند.

هنوز هم انسان های نخستین یا انسان های اولیه ای در نقاط کشف نشده کره زمینی وجود دارند که از دنیای مدرن ما اطلاعی ندارند. از جمله کشف سرخپوستان ایالت اکری برزیل که در سال 2014 در مرز با پرو کشف شده اند. اما فیلم مستندی که ما برای شما آماده کرده ایم. یک مستند 40 دقیقه ای از انسان های اولیه قبیله ای تولامبی (Toulambi) که برای نخستین بار یک انسان سفید پوست با آنها برخورد کرده است. این فیلم مستند با سفر ژان پیر دوتیلو به این قبیله در سال 1976 فیلمبرداری شده است. در این فیلم مستند انسان هایی را مشاهده می کنیم که هیچ گونه ابزاری از دنیای مدرن و ما انسان های متمدن در زندگی آنها مشاهده نمی شود. حتی ابزارهای دوران پارینه سنگی نیز در زندگی آنها به خوبی مشاهده می شود. این فیلم مستند فوق العاده جالب ما را با سئوالاتی بسیاری روبه رو می کند. تا انسان متمدن و غرق در تکنولوژی قرن 21 بیشتر به خود فکر کند. به اسیر بودن خود در دنیای تکنولوژی و همچنین به اصالت، چیستی و هستی خود بیندیشد.

انسان هایی که در فیلم ملاقات قبیله با مرد سفید پوست به تصویر کشیده می شوند در جنگل های پاپوآ گینه نو یکی از کشورهای فقیر و قاره استرالیا هستند. شواهد باستان شناسی نشان می دهد که سرزمین گینه نو نخستین مکانی بود که انسان‌های اولیه ابتدا هنگام خروج از آفریقا در حدود ۴۲٬۰۰۰ تا ۴۵٬۰۰۰ سال پیش به آنجا وارد شدند. هنوز هم بسیاری از نقاط آن را جنگل‌های دست‌نخورده و زیستگاه قبایل ابتدایی دور از تماس با تمدن امروزی تشکیل می‌دهد.

به اعتقاد بسیاری از انسان های دنیای مدرن قرن 21 زندگی انسان های اولیه تولامبی فارغ از هرگونه نگرانی نسبت به تورم، افزایش قیمت دلار، رکود اقتصادی، مادی گرایی و هر نوع زباله ای که دنیای مدرن به ما می اندازد. از روزمرگی ما بهتر است.

بسیار جست جو کرده ایم که بدانیم سرنوشت این قبیله در قرن 21 به کجا رسیده است. دعا میکنم که آنها هم زیر بار فشار زندگی دنیای مدرن کمر خم نکرده باشند یا بر اثر سرماخوردگی یا آنفولانزا ناشی از اولین برخورد با مرد سفید پوست از بین نرفته باشند. شاید هم الان دارای ایکس باکس یا گوشی آیفون باشند. شما اگر از سرنوشت آنها اطلاعی دارید در قسمت نظرات سایت به صورت مستند با ما در میان بگذارید.

البته این مستند منتقدانی نیز داشت بخصوص آنهایی که در قرن 21 بعد از 4 دهه این فیلم را مشاهده کرده اند. و واقعی بودن این قبیله و حتی خود فیلم را زیر سئوال برده اند. اما ژان پیر دوتیلو با یک جمله جواب آنها را داده است.

“اگر تولامبی ها بازیگر هستند ، باید به آنها جایزه سزار بدهیم.”!!

شما می توانید این مستند 40 دقیقه ای و فوق العاده جالب را به صورت آنلاین از ای اس دانلود مشاهده کنید.

دانلود با لینک مستقیم حجم:445mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود فیلم مستند انسان های اولیه واقعی در پاپوآ گینه نو»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی