نرم افزار VectorWorks 2021 Sp1 - طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی

نرم افزار VectorWorks 2021 SP1 – شبیه ساز دکوراسیون داخلی و خارجی

Vectorworks یک توسعه دهنده جهانی طراحی و نرم افزار BIM (مدل سازی اطلاعات ساختمان) است که به بیش از 685000 متخصص در صنعت معماری و ساختمان خدمت می کند. از سال 1985 به طراحان کمک کرده الهام بگیرند، نوآوری را پرورش دهند، به طور موثر ارتباط برقرار کنند و چشم اندازهای آنها را زنده کنند.

vectorworks 2021 sp1 1

با استفاده از نرم افزار Vectorworks، طراحان می توانند مدلهای تصویری غنی از داده را بدون به خطر انداختن روند طراحی ، در حالی که به طور موثر در طول چرخه عمر پروژه همکاری می کنند ، بسازند. در واقع این نرم افزار به طراحان حرفه ای کمک می کند تا بهترین شبیه سازی از محصولات خود را ارائه دهند. همچنین استفاده از ابزارهای مختلف کارایی این نرم افزار شبیه سازی دکوراسیون های مختلف را دوچندان می کند.

با استفاده از این نرم افزار می توانید دکوراسیون های داخلی و بیرونی را به صورت حرفه ای شبیه سازی کنید. نرم افزار وکتور ورک با توجه به گستردگی خدمات و عملکرد حرفه ای می تواند رقیب جدی برای نرم افزار اتوکد باشد. اما بر خلاف اتوکد استفاده از آن راحت تر می باشد و به مراتب یادگیری آن آسان است. استفاده از این نرم افزار تداوم چشمگیری داشته و در بسیاری از سازه های تجاری نظیر هتل ها، آپارتمان هایی که ساختار پیچیده ای داشتند و همچنین برچ ها از این برنامه برای شبیه سازی سه بعدی دکوراسیون به کار گرفته اند.

دانلود فایل نصبی برنامه – پارت 1    حجم:1 گیگ

دانلود فایل نصبی برنامه – پارت 2    حجم:1 گیگ

دانلود فایل نصبی برنامه – پارت 3    حجم:888 مگابایت

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی