تکنولوژی و فناوری

جایگیری مایکروسافت در لیست اخلاقی‌ترین شرکت‌های جهان برای 5 سال متوالی

مایکروسافت از اولین شرکت های عرصه تکنولوژی و فناوری بوده است. دنیای کامپیوتر مدیون مایکروسافت است. اگر به کامپیوتر خود نگاهی کنید به سادگی قدرت و عظمت مایکروسافت را می توان دید. موسسه‌ی Ethisphere هر سال لیستی از شرکت‌های پایبند به قانون و اخلاقی را منتشر می‌کند، مایکروسافت ۵ سال متوالی جزو برترین شرکت‌ها از دیدگاه این موسسه است.

 امروز موسسه‌ی Ethisphere لیست سالانه‌ی مربوط به شرکت‌های اخلاقی دنیا را منتشر کرد. امسال پنجمین سالی است که مایکروسافت در این لیست جایگاه خود را حفظ کرده است. می‌توان گفت این دستاورد بزرگی برای مایکروسافت به حساب می‌آید. این کمپانی همواره در صدر شرکت‌هایی بوده که با تعلیم کارمندان و افراد متخصصی در تکنولوژی، به پیشرفت فناوری در دنیا کمک کرده است.

«Lori Forte Harnick» مدیرکل روابط عمومی مایکروسافت در وبلاگ این کمپانی با ابزار خوشنودی خود و دیگر کارمندان مایکروسافت، گفت:

اعتماد مهم‌ترین عامل برای کسب موفقیت در هر زمنیه‌ای است. ما سخت کار می‌کنیم و همواره در تلاشیم تا اعتماد کمپانی‌ها و شرکای خود را نسبت به مایکروسافت جلب کنیم. ما نسبت به کار صادقانه و قانونی تعهد داریم و این کمپانی سیاست‌های خود را جهت این امر با موفقیت پیاده کرده است. همه‌ی کارمندان نسبت به وظایف تعیین شده برای آن‌ها مسپولیت پذیر هستند؛ این امر در تمام سطوح این سازمان به طور کامل جا افتاده و پرورش داده شده است. ما از این شرایط و موفقیت بسیار خوشنود هستیم. همه‌ی مشتریان و جامعه از مایکروسافت انتظار دارند تا تکنولوژی را پیشرفت داده و ارزش‌های خود را حفظ کند. ما متوجه هستیم که هنوز اموراتی را در پیش داریم که باید به انجام برسد و امیدواریم هرچه زودتر به موفقیت‌های بیشتر دست یابیم.

موسسه‌ی Ethisphere لیست جدید خود را شامل ۱۳۲ شرکت فعال در ۵۰ زمینه‌ی مختلف و از ۲۱ کشور منتشر کرده است. کمپانی‌های سیسکو، T-Mobile، اینتل، ادوبی، گوگل و دل جزو کمپانی‌های فعال در زمنیه‌ی تکنولوژی هستند که در لیست این موسسه قرار گرفته‌اند.

آریو اشراقی راد

متخصص سئو و طراح سایت، از بچه های خون گرم جنوب، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید چمران، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه گوگل!! دوست دارم تجربیاتمو با شما درمیان بذارم. اما متاسفانه مشغله کاری زیاد اجازه نمیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا