تکنولوژی و فناوری

پیاده روی کنید پول در بیاورید با اپلیکیشن Bitwalking

کسب درآمد با اپلیکیشن پیاده روی Bitwalking

از قدیم می گفتیم. دست داریم کار میکنیم پول در میاوریم…

حالا باید گفت که پا داریم پیاد روی میکنیم.. پول در میاوریم!! یکی از خبرهای جالب دنیای تکنولوژی و فناوری – با ای اس دانلود همراه باشید.

دو جوان متفکر یک اپلیکیشن طراحی کردند. که با نصب آن بر روی گوشی و پیاده روی کردن می توانید پول در بیاورید. و روزانه تا 3 دلار درآمد داشته باشید. این اپلیکیشن برای کشورهای در حال توسعه بیشتر ساخته شده است.

اپلیکیشن جدید بیت‌واکینگ به شما پول پرداخت می‌کند تا ورزش کنید یا حداقل بیشتر راه بروید.

به کمک این نرم‌افزار، شما به راحتی با پیاده‌روی کسب درآمد می‌کنید.

پایگاه اینترنتی بیت‌واکینگ می‌نویسد: «ما معتقدیم همه باید آزادی و توانایی پول درآوردن را داشته باشند. یک قدم برای همه ارزش یکسانی دارد. فرقی نمی‌کند شما چه کسی هستید یا کجایید. آنچه اهمیت دارد این است که چقدر راه می‌روید.»

این نرم‌افزار به عنوان یک وسیله موثر در کشورهای در حال توسعه معرفی می‌شود. کشورهایی که در آن‌ها پیاده‌روی همچنان اصلی‌ترین روش حمل‌و‌نقل است.

هنوز نرخ تبدیل رسمی برای این اپلیکیشن وجود ندارد، اما گروه بیت‌واکینگ این اقدام را در دستور کار خود قرار داده است.

در این برنامه، هر 10هزار قدم معادل یک دلار است. افراد می‌توانند با این پول از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنند یا آن را نقداً دریافت کنند.

The robot dolls from Murata

A Keepod USB stick

Walkers in Malawi

The bitwalking app

این گروه معتقد است: «بسیاری از مردم نمی‌توانند پول دربیاورند یا از آن سود ببرند، و شمار زیادی از مردم در کشورهای در حال توسعه هنوز در بانک حساب پس‌انداز ندارند. ما همه را تشویق می‌کنیم تا قدم بعدی را بردارند.»

فرانکی امبسی، یکی از سازندگان این نرم‌افزار گفت: «هر کسی بدون توجه به این‌که چه کسی است و کجا زندگی می کند می‌تواند این پول را به دست بیاورد…. این می‌تواند برای برخی از مردم بسیار موثر باشد، و با کسب درآمد، زندگی آنان را متحول کند. همچنین این اپلیکیشن مشوق ما در حفظ سیاره زمین و زندگی سالم است.»

The Ponta card

Nissan Bahar and Franky Imbesi

آریو اشراقی راد

متخصص سئو و طراح سایت، از بچه های خون گرم جنوب، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید چمران، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه گوگل!! دوست دارم تجربیاتمو با شما درمیان بذارم. اما متاسفانه مشغله کاری زیاد اجازه نمیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا