اپلیکیشن هاموبایل

CPU X اپلیکیشنی برای کنترل وضعیت سخت‌افزارهای اندروید

اپلیکیشن‌هایی جهت مانیتورینگ قطعات‌ سخت‌افزاری دستگاه‌های شما طراحی شده‌اند که وقتی دستگاه شما مشکوک به مشکل در قسمت سخت‌افزار است، این دستگاه‌ها قابلیت کنترل قطعات سخت‌افزاری و پیدا کردن مشکل دستگاه شما را دارند.

“CPU X”، اپلیکیشنی مناسب جهت ردیابی و کنترل قطعات سخت‌افزاری دستگاه‌های اندروید شما است. اگر مشکوک به عملکرد سخت‌افزار خاصی در دستگاه اندرویدی خود هستید، این اپلیکیشن سخت‌افزار مورد نظر را مانیتور می‌کند، و عملکرد آن را با نمودار‌های رنگی برای شما به نمایش در می‌آورد.

یکی از نقاط قوت این اپلیکیشن نسبت به سایر اپلیکیشن مشابه، تحت نظر گرفتن کامل پردازنده است. سرعت، دما، و فرکانس از موارد مهمی هستند که همه آن‌ها تحت کنترل قرار می‌گیرند و کنترل این موارد برای عیب‌یابی بسیار مفید و موثر است. این اپلیکیشن موارد دیگری هم مانند سرعت اینترنت، میزان مصرف باتری و غیره را برای شما کنترل می‌کند و امکان نمایش مشخصات سخت‌افزاری دستگاه‌های شما را دارد، اطلاعاتی همچون مدل، شماره سریال، کمپانی سازنده هر سخت‌افزار.

توصیه می‌کنیم این اپلیکیشن را برای کنترل بیش‌تر دستگاه‌های اندرویدی خود استفاده کنید. این اپلیکیشن را می‌توانید به صورت رایگان از گوگل‌پلی دانلود کنید.

آریو اشراقی راد

متخصص سئو و طراح سایت، از بچه های خون گرم جنوب، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید چمران، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه گوگل!! دوست دارم تجربیاتمو با شما درمیان بذارم. اما متاسفانه مشغله کاری زیاد اجازه نمیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا