تکنولوژی و فناوریموبایل

Zendo: این اپلیکیشن به درد شما نمی خورد!

 

امنیت اصل اساسی دراستفاده از هر برنامه بر روی کامپیوتر یا ویندوز است. هر نرم افزار رسانه یا ارتباطی که شما می خواهید استفاده کنید با امنیت داشته باشد. اگر نگران امنیت پیام های ارسال خود هستید. از اپلیکیشن zendo استفاده کنید.

Zendo یک اپلیکیشن کاملا امنیتی برای ارسال پیامک به صورت رمزگذاری شده است. تا هیچ کس نتواند محتوای پیامک های شما را بررسی نماید.

اپلیکیشن Zendo تمام تلاشش بر این است که هیچ چیز از شما و ارتباطات شما ذخیره نشود تا ریسک لو رفتن و هک شدن آن‌ها بسیار پایین بیاید.

Zendo اپلیکیشنی است که از طریق آن می‌توانید با دیگران چت کنید و عکس بفرستید. Zendo متن و عکس را در حال حاضر رمزگذاری می‌کند و قرار است بیش از نیز رفته و موارد دیگر را در آینده رمزگذاری کند.

در گام اول باید بدانید که Zendo مخصوص کسانی است که می‌توانند همدیگر را از نزدیک ببینند و به درد مکالمات بین دو فردی که نتوانند حتی یک بار همدیگر را ببینند یا گوشی‌هایشان یک بار نزدیک هم قرار نگیرد نمی‌خورد. چرا؟!

Zendo تلاش می‌کند همه چیز ایمن باشد و ریسک هک شدن کم شود بنابراین کلیدهای رمزگذاری بین دو طرف را در جایی آپلود نمی‌کند و باید طرفین یک بار همدیگر را ملاقات کرده و کلیدهای همدیگر را از طریق گوشی‌هایشان اسکن کنند. می‌بینید که چطور امنیت افزایش پیدا می‌کند.

Zendo هم چنین ارتباطات شما را روی سرورهای خود ذخیره نمی‌کند و از این طریق نیز می‌خواهد خطر هک شدن را کاهش دهد. در ضمن بد نیست بدانید که Zendo حتی کانتکت‌های شما را نیز ذخیره نمی‌کند تا به امنیت شما کمک کرده باشد.

آریو اشراقی راد

متخصص سئو و طراح سایت، از بچه های خون گرم جنوب، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید چمران، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه گوگل!! دوست دارم تجربیاتمو با شما درمیان بذارم. اما متاسفانه مشغله کاری زیاد اجازه نمیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا